Vzdělávání na Podbořansku a Žatecku

Informační portál projektu MAP2 Podbořansko-Žateco

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Pozvánka na webinář "Jak na distanční výuku matematiky" 13. 4. 2021

25.3.2021:
Dobrý den,

pro všechny matematikáře a další zájemce o matematiku máme připravený seminář s názvem "Jak na distanční výuku matematiky", který se bude konat dne 13.4.2021 od 8:00 do 15:00 hod. na platformě ZOOM.

 

Anotace:

Webinář je zaměřen na praktické využití aplikací a programů využitelných při distanční výuce matematiky. Účastník webináře získá znalosti o způsobu práce s formou práce s různým prostředím vhodným k distanční výuce (Jitsi Meet, Zoom, MS Teams, Google Apps EDU) s ohledem na výuku matematiky. Seznámí se s výhodami a nevýhodami, která jednotlivá prostředí mají.
Účastníci získají informace a prakticky si vyzkouší tvorbu online materiálů v programu GeoGebra a její sdílení během vyučovacího procesu na dálku, naučí se vytvořit online dokumenty s matematickými symboly, testy a zábavná cvičení (např. Nearpod) a seznámí se s webovými stránkami, které podporují distanční výuku matematiky.
Důraz je kladen na vyváženou kombinaci teorie a praktického cvičení využitelného ve výuce matematiky tak, aby po ukončení kurzu přinesl účastníkům okamžitý efekt a poznatky bylo možno aplikovat ihned po jeho absolvování.

 

Cílovou skupinou jsou pedagogové I. i II. st. ZŠ
Lektorkou je Mgr. Veronika Havelková.

 

Pokud máte zájem, zaregistrujte se prosím co nejdříve na následujícím odkazu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdG5h8h3AAxP5fKjlMNPVXuOJHobm39D3dqUX2oRhjGmhd25A/viewform

Přihlašovací údaje Vám budou zaslány cca 5 dnů předem.

Přílohy :

Článek vyšel : 25.3.2021, počet zobrazení : 503 (503 tento měsíc)