Vzdělávání na Žatecku

Informační portál projektu MAP ORP Žatec

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Informace k řídícímu výboru

1.11.2018:
Vážení členové Řídícího výboru MAP Žatec a Řídícího výboru MAP Podbořansko.

Jak již někteří z vás ví, realizujeme projekt MAP 2, který přímo navazuje na předchozí dva projekty. Tentokrát je pro území Podbořanska a Žatecka společný. V rámci projektu MAP 2 bude zpracován nový Místní akční plán vzdělávání a budou realizovány některé aktivity, které jsme naplánovali v předchozím projektu.

 

   Nejen z důvodu sloučení území, ale i z podmínek výzvy OP VVV je nyní potřeba ustanovit nový Řídící výbor. Budeme rádi, budete-li ve svém členství i nadále pokračovat. Dle podmínek výzvy je potřeba doplnit Řídící výbor ještě o některé další zástupce – zástupce družin a školních klubů, starostu či starostku obce, ze kterých děti dojíždějí do školy v jiné obci a zástupce ZUŠ.

 

  Pro ustavující setkání Řídícího výboru máme předběžně vybraný termín 26.11.2018 v odpoledních hodinách. Prosíme o informaci, zda Vám tento termín vyhovuje a zda se i nadále budete podílet na spolupráci členstvím v Řídícím výboru.

Na setkání ŘV MAP Podbořansko – Žatecko bychom vám rádi představili aktivity nového projektu a předložili vám ke schválení nový Statut a Jednací řád ŘV.

 

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

 

Tým projektu MAP 2, Vladař, o. p. s.

  

Článek vyšel : 1.11.2018, počet zobrazení : 93 (93 tento měsíc)